Logotyp strony

Dziewczynki na boiska! 11 czerwca Festiwal Piłkarski w Głogówku

Polski Związek Piłki Nożnej oraz Opolski Związek Piłki Nożnej zapraszają do naszego miasta. Święto piłki nożnej odbędzie się 11 czerwca na stadionie miejskim przy ul. Damrota 12.

Festiwal jest skierowany do dziewcząt w wieku 7-14 lat. Na uczestniczki i uczestników będą czekać liczne atrakcje: turniej piłkarski, wyzwania sportowe, upominki czy poczęstunek. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11:00-15:00, wstęp wolny.

"Miasto - gospodarz festiwalu w województwie opolskim nie jest przypadkowe. To właśnie w Głogówku swoją siedzibę ma najbardziej znany żeński klub piłkarski na Opolszczyźnie – LUKS Rolnik Biedrzychowice Głogówek. Futsalistki Rolnika od wielu lat rywalizują na najwyższym poziomie w Polsce, czyli Ekstraligi Futsalu Kobiet." - podkreśla PZPN.

 W ramach kampanii „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku” Polski Związek Piłki Nożnej pokazuje m.in. jak stworzyć bezpieczne i przyjazne warunki do grania w piłkę nożną dziewcząt w różnym wieku i o różnych umiejętnościach, jak budować i wykorzystywać piłkarskie pasje oraz że futbol to coś więcej niż sport.

IP_Festiwal_Pilkarski_Dziewczynek.docx

Obraz:

Deklaracja dostępności
Rowery

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2024. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady