Logotyp strony

Do lekarza na miejscu

Po ponadrocznej przerwie wznowił działalność ośrodek zdrowia w Biedrzychowicach. Swoją przychodnię we współpracy z gminą otwarła LarkMed Clinic z Prudnika.

Przychodnia jest czynna we wtorki w godz. 14.00-18.00, w czwartki w godz. 8.00-12.00 i w piątki w godz. 12.00-18.00. Rejestracja odbywa się telefonicznie pod numerem 77 30-79-080.

W przychodni przyjmują lekarz i pielęgniarka, działa punkt pobrań, można zrobić badanie EKG. Pacjenci będą umawiani na wizyty do specjalistów (pulmonologa, kardiologa i nefrologa), a na badania USG kierowani do okolicznych szpitali.

Do przychodni zapisali się mieszkańcy Biedrzychowic, Twardawy, Zwiastowic i Starych Kotkowic. Ewentualni kolejni pacjenci mogą składać odpowiednie deklaracje w godzinach jej funkcjonowania.

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Deklaracja dostępności
Rowery

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2024. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady