Logotyp strony

Rusza kwalifikacja wojskowa

Dla mieszkańców gminy Głogówek zostanie przeprowadzona od godz. 12.00 w dniach 11, 12 i 15 kwietnia (mężczyźni) i 19 kwietnia (kobiety) w Starostwie Powiatowym w Prudniku (I piętro). Obejmuje ona roczniki 2005 i 2000-2004, jeśli do tej pory panowie nie stawili się na komisję, oraz wyznaczone przez Wojskowe Centrum Rekrutacji panie, wykazane przez uczelnie lub szkoły.

Wezwania zostały wysłane na konkretne daty, ale jeśli komuś nie odpowiada, może się zjawić w terminach przeznaczonych dla innych gmin powiatu prudnickiego - po wcześniejszym powiadomieniu o tym pod nr. 77 40 69 908. Gmina Biała zgłasza się 16 i 17 kwietnia, gmina Lubrza 18 kwietnia, a gmina Prudnik 3, 4, 5, 8, 9 i 10 kwietnia. 

Osoba stawiająca się do kwalifikacji wojskowej przedstawia Powiatowej Komisji Lekarskiej (PKL) dokumentację medyczną, np. wyniki badań specjalistycznych, wypisy leczenia szpitalnego, w szczególności w przypadku wady wzroku, zaświadczenie lub inny dokument potwierdzający wadę wzroku. Przedstawienie ww. dokumentacji będzie podstawą do wydania orzeczenia przez PKL, bez konieczności przeprowadzenia dodatkowych badań specjalistycznych w przychodniach i poradniach.

Obwieszczenie_kwalifikacja_wojskowa_w_2024_roku.pdf

Deklaracja dostępności
Rowery

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2024. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady