Logotyp strony

Laptopy i tablety do odbioru - zadzwonimy kiedy

Informujemy, że rozpoczynamy przekazywanie sprzętu komputerowego w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”. Łącznie na obszarze gminy Głogówek otrzyma go 182 uczniów szkół różnych typów.

Odbiór poprzedzi zawarcie z rodzicem/opiekunem prawnym ucznia lub samym uczniem (jeżeli jest pełnoletni) umowy darowizny sprzętu komputerowego. Z uwagi na dużą ilość sprzętu, a także konieczność dopełnienia formalności będziemy sukcesywnie kontaktować się telefonicznie i umawiać z Państwem na konkretną datę. Podczas przekazywania komputerów nie będziemy stosować żadnych kryteriów wyróżniających.

Prosimy, aby na podpisanie umowy do Urzędu Miejskiego w Głogówku zabrali Państwo ze sobą dowód osobisty.

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi dokumentami, a w szczególności z umową darowizny sprzętu komputerowego i obowiązkami, jakie będą spoczywać na Państwu w związku z uzyskaniem sprzętu. Przypominamy, że komputery/ tablety otrzymują Państwo NA WŁASNOŚĆ.

Przez dwa kolejne lata będą Państwo zobligowani do złożenia oświadczenia, że sprzęt ten jest w Państwa posiadaniu i jest wykorzystywany na potrzeby edukacyjne obdarowanego.

Jednocześnie informujemy, iż Urząd Miejski w Głogówku nie będzie świadczył pomocy technicznej w zakresie uruchomienia czy aktualizacji systemu Windows. Odbierając sprzęt, przejmują Państwo odpowiedzialność za jego prawidłowe funkcjonowanie.

Komputery są objęte 36-miesięczną gwarancją. W przypadku stwierdzenia usterki gwarancyjnej prosimy o dokonanie zgłoszenia do właściwego podmiotu, zgodnie z danymi umieszczonymi w dokumentach gwarancyjnych. Zgłoszenia dokonują Państwo we własnym zakresie. Każdy komputer posiada numer seryjny (wpisany do umowy i protokołów przekazania). Prosimy o posługiwanie się ww. numerem podczas zgłaszania usterki.

Do pobrania:

PPGR_UMOWA_DAROWIZNY.pdf

Procedura_monitorowania_i_Oswiadczenia.pdf

PROTOKOL_ZDAWCZO-_ODBIORCZY.pdf

Obraz:

Deklaracja dostępności

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2024. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady