Logotyp strony

Okażmy serca dla głów

Lot samolotem, talon na myjnię samochodową, kalendarz z zawodniczkami Rolnika B. Głogówek, proporzec Górnika Zabrze, książka o historii KS Fortuna Głogówek, trzy godziny zabawy na dmuchańcach, 20 godzin zajęć rekreacyjno-sportowych… m.in. takie będą fanty do wylicytowania na tegorocznej WOŚP.

Aukcje organizowane przez Dom Kultury w Głogówku odbędą się za pośrednictwem platformy Allegro. W tym roku zbieramy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Na ulice miejscowości w naszej gminie wyjdzie też 33 wolontariuszy. Jednym z nich będzie burmistrz Piotr Bujak, który ofiarował na licytację gustowne spinki i pióro z Ministerstwa Obrony Narodowej. Zbiórkę można również wspomóc, wrzucając datki do stacjonarnych puszek umieszczonych w 11 głogóweckich firmach.

Lokalny sztab WOŚP ponownie znalazł swoją siedzibę w Domu Kultury w Głogówku. Kwestujący będą się z nim rozliczać w różnych godzinach, aby nie tworzyć potencjalnie niebezpiecznego zbiegowiska. Tradycyjny finał z uwagi na obowiązujące obostrzenia w tym roku się nie odbędzie.

WOŚP WOŚP WOŚP
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2021. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady