Logotyp strony

Zabrakło tylko warsztatów

Na ukończeniu jest projekt „Smaki dobrego życia”, realizowany przez Dom Kultury w Głogówku. Odnowione kuchnia i jej zaplecze są teraz wyposażone w nowiutki sprzęt i naczynia. Do pełni szczęścia zabrakło tylko przeprowadzenia warsztatów kulinarnych i informatycznych dla seniorów, co uniemożliwiła pandemia.

Cały projekt realizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury jest wart prawie 67 tys. zł. Pozyskane za pośrednictwem Płaskowyżu Dobrej Ziemi dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich wyniosło prawie 43 tys. zł.

Kuchnia i zaplecze przykuchenne w MGOK-u zostały wyremontowane i zmodernizowane. Ośrodek kupił zmywarkę, lodówkę, piec elektryczno-gazowy, okapy, pralkosuszarkę, wymienił stare urządzenia sanitarne, naczynia, urządzenia, płyty indukcyjne. Zasoby informatyczne wzbogaciły się o pięć komputerów i trzy laptopy oraz oprogramowanie.

Żeby rozliczyć projekt, głogówecki ośrodek kultury ma do 30 czerwca 2021 r. zorganizować zapowiadane warsztaty kulinarne i informatyczne. Oczywiście jeśli na ich realizację pozwolą obowiązujące obostrzenia.

MGOK MGOK MGOK MGOK MGOK
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2021. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady