Logotyp strony

Obywatel.IT - Program Rozwoju Kompetencji Cyfrowych

Celem projektu jest poprawa kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa śląskiego i opolskiego, w tym nabycie przez nich umiejętności korzystania z e-usług publicznych i komercyjnych, zwiększenie aktywnego i wszechstronnego korzystanie z nowych technologii w życiu codziennym.

Projekty

Gmina Głogówek otrzymała 123 200 zł dofinansowania w ramach projektu Obywatel IT – Cyfrowy Głogówek. Program Rozwoju Kompetencji Cyfrowych.

W ramach projektu OBYWATEL.IT "Cyfrowy Głogówek" odbył się szereg szkoleń:

  • szkolenie dla pracowników Urzędu Miejskiego,
  • szkolenie otwarte dla SENIORÓW naszej Gminy, na którym poruszone zostały tematy związane z bezpieczeństwem seniora nie tylko w sieci, ale przede wszystkim w życiu codziennym,
  • szkolenie OTWARTE dla wszystkich mieszkańców Gminy, podczas których poruszono temat: Hejt w sieci, Jak założyć profil zaufany?, Niebezpieczna korespondencja e- mail.

Obraz

Obraz

Deklaracja dostępności
Rowery

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2024. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady