Logotyp strony

Namaluj/ narysuj piękne święta!

Wkrótce najważniejsze, najpiękniejsze, najbardziej rodzinne chwile w roku. Jak zwykle ogłaszamy zatem konkurs plastyczny na projekt bożonarodzeniowej kartki świątecznej promującej gminę Głogówek!

Zgłoszone prace będą rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych: 5-9 lat oraz 10-15 lat. Czekamy na nie do 28 listopada 2023 roku do godziny 15.30 w Referacie Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Głogówku, pokój nr 3.
Każda praca powinna być indywidualnie wykonana i opisana poprzez dołączenie do niej: informacji zawierającej imię, nazwisko, nazwę przedszkola/ szkoły uczestnika oraz zgody rodzica lub opiekuna prawnego (załącznik do regulaminu).
Na autorów najlepszych prac czekają wspaniałe nagrody. Najładniejsza zostanie powielona jako oficjalna kartka bożonarodzeniowa gminy Głogówek w 2023 roku z podaniem imienia i nazwiska autora oraz rozesłana z życzeniami świątecznymi przez magistrat.

Regulamin__konkursu_na_kartke_bozonarodzeniowa_i_zgoda_rodzica1.docx

Obraz:

Deklaracja dostępności

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2023. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady