Logotyp strony
  • UM Głogówek
    • Tutaj jesteś:
    • Strona główna
    • Aktualności
    • Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu informuje o początku prac przy modernizacji odcinka drogi wojewódzkiej nr 416 Głubczyce – Krapkowice między Głogówkiem a Szonowem. | Aktualności Gminy Głogówek

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu informuje o początku prac przy modernizacji odcinka drogi wojewódzkiej nr 416 Głubczyce – Krapkowice między Głogówkiem a Szonowem.

Od czwartku 05.03.2020 r. zostanie wprowadzona organizacja ruchu na czas prowadzenia rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 416 na odcinku pomiędzy miejscowościami Głogówek- Szonów, polegająca na zamknięciu drogi nr 416 od skrzyżowania DW 416 z ul. Kolejową (za wiaduktem kolejowym) do wjazdu na cmentarz w Szonowie. W czasie realizacji zadania wyznaczony zostanie objazd drogi wojewódzkiej 417. Objazd wyznaczono drogami:

Objazd na czas zamknięcia prowadzony jest drogą krajową nr 40 od strony Głogówka do skrzyżowania z drogą wojewódzką 417 w miejscowości Laskowice. Dalej DW 417 do skrzyżowania z DW 416. Koniec objazdu przewidziano do m. Głubczyce w miejscowości Laskowice, a dla m. Racibórz w miejscowości Racławice Śląskie . Od strony m. Szonów objazd prowadzony analogicznie.

Przewidywany okres zamknięcia od 05.03.2020 r. do 31.07.2020 r.

W przypadku zmian okresu zamknięcia będziemy informować na bieżąco.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Zarząd Dróg
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2020. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady