Logotyp strony

Narysuj, jak rolnicy pracują lub się bawią

W związku ze zbliżającym się gminnym świętem plonów ogłaszamy konkurs plastyczny „Od ziarna do chleba”. Przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych mają za zadanie przedstawienie dożynek lub pracy rolników.

Każdy autor może zgłosić jedną pracę plastyczną (bez ramek) wyłącznie w formacie A4, wykonaną dowolną techniką (wyklejania, farbami plakatowymi, akwareli, rysunkiem kredką, ołówkiem, grafiki komputerowej itp.).

Prace należy dostarczyć do 31 sierpnia do godz. 15:30 do Referatu Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Głogówku, pokój nr 3 (parter).

Komisja będzie oceniać prace w trzech kategoriach wiekowych: 4-7, 8-11 i 12-15 lat. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 4 września. Zostaną one zamieszczone na stronie internetowej gminy i na portalu społecznościowym.

regulamin_konkursu.docx

zgoda_na_udzial_w_konkursie.docx

Obraz:

Deklaracja dostępności
Rowery

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2024. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady