Logotyp strony

Dni Gminy Głogówek w ten weekend!

Sobota i niedziela w Głogówku będą bardzo intensywne. Najpierw biegamy na Głogóweckiej 5, potem szalejemy pod sceną na rynku ze Sławomirem, a dzieci we własnym zakresie na dmuchańcach. W niedzielę najpierw spokojne zakupy na giełdzie staroci pod zamkiem, a potem znów szalejemy pod sceną, tym razem z Cleo, a najmłodsi ponownie na dmuchańcach.

Organizacja Głogóweckiej 5 wiąże się z utrudnieniami w ruchu drogowym w okolicach stadionu miejskiego na ul. Damrota, Polnej, Jana Pawła II i 3 Maja. Prosimy o niezastawianie ich samochodami 18 czerwca (sobota), w godz. 11.00-11:40, aby uczestnicy biegu mogli spokojnie i bezpiecznie pokonać trasę.

Prosimy też o nieparkowanie pojazdów na ulicach Rynek oraz Zamkowa - przejazd nimi będzie całkowicie niemożliwy! Zmiana organizacji ruchu nastąpi 18 czerwca (sobota) od godz. 10.00 i potrwa do 20 czerwca (poniedziałek) do godziny 8.00. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

W ten weekend wszystkie drogi prowadzą do Głogówka, przybywajcie! Niech stadion i rynek znów zafalują!

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

 

Deklaracja dostępności

Posadźmy razem 800 drzew na 800-lecie Głogówka!

Licznik posadzonych drzew

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2023. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady