Logotyp strony

Chcesz mieć firmę zaraz po szkole?

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na bezpłatne webinarium pt. „Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób poniżej 30. roku życia”. Informacje na temat Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) przedstawi specjalista z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.

Ze szkolenia mogą skorzystać osoby fizyczne z obszaru woj. opolskiego zamierzające założyć działalność gospodarczą, będące w wieku do 30. roku życia, pozostające bez pracy (osoby bierne zawodowo lub bezrobotne niezarejestrowane w urzędzie pracy).

Szkolenie odbędzie się 10 marca (środa) o godz. 11.00. Zgłoszenia są przyjmowane do 9 marca, do godz. 14.00. Po przyjęciu wypełnionego formularza zgłoszeniowego (https://tiny.pl/r4sbv) organizatorzy wysyłają mejlowe potwierdzenie. Link do platformy szkoleniowej zostanie wysłany w osobnej wiadomości w dniu wydarzenia.

Organizator spotkania:

  • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
  • plac Wolności 1,
  • 47-220 Kędzierzyn-Koźle
  • tel.: 77 472 50 39, 77 403 41 79
  • e-mail: lpi.kedzierzyn-kozle(małpka)opolskie.pl
Chcesz mieć firmę zaraz po szkole?
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2021. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady