Logotyp strony

Podyskutujmy o gminie!

Do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy zaprasza przewodniczący Rady Miejskiej w Głogówku Jerzy Kunert. Raport obejmuje podsumowanie ubiegłorocznej działalności samorządu, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, a także uchwał rady miejskiej.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos, formalnie do 28 maja do godz. 8.00 powinien złożyć w urzędzie miejskim pisemne zgłoszenie (podać imię, nazwisko i adres zamieszkania), poparte podpisami co najmniej 20 osób. Wszyscy zainteresowani dyskusją o gminie wypowiedzą się na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Głogówku według kolejności zgłoszenia. Obrady w ratuszu rozpoczną się 29 maja o godz. 8.30.

Z raportem za 2025 rok można się zapoznać tutaj: https://bip.glogowek.pl/1380/836/raport-o-stanie-gminy.html

Baner projektu codziennie samodzielni
Deklaracja dostępności
Rowery
Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
E-Doręczenia
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2026. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronę



Schowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady