- UM Głogówek - czwartek, 21 maja 2026r.
- Wydrukuj ten tekst
Podyskutujmy o gminie!
Do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy zaprasza przewodniczący Rady Miejskiej w Głogówku Jerzy Kunert. Raport obejmuje podsumowanie ubiegłorocznej działalności samorządu, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, a także uchwał rady miejskiej.
Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos, formalnie do 28 maja do godz. 8.00 powinien złożyć w urzędzie miejskim pisemne zgłoszenie (podać imię, nazwisko i adres zamieszkania), poparte podpisami co najmniej 20 osób. Wszyscy zainteresowani dyskusją o gminie wypowiedzą się na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Głogówku według kolejności zgłoszenia. Obrady w ratuszu rozpoczną się 29 maja o godz. 8.30.
Z raportem za 2025 rok można się zapoznać tutaj: https://bip.glogowek.pl/1380/836/raport-o-stanie-gminy.html















