Logotyp strony


Zadaj pytanie Burmistrzowi

Korzystając z interaktywnego formularza mogą Państwo zadać pytanie Burmistrzowi Piotrowi Bujakowi. Odpowiedź wyślemy do Państwa pocztą e-mail lub zaprezentujemy ją tutaj na stronie.

Zadaj pytanie

Tam wyślemy odpowiedź. Nie podamy Twojego adresu innym podmiotom, ani nie pokażemy go na stronie
Nie pokażemy na stronie, nie podamy tych danych innym podmiotom


Polityka prywatności modułu "Zadaj pytanie Burmistrzowi"

  1. Wszystkie pola formularza wypełniasz dobrowolnie.
  2. Twojego adresu e-mail nie podamy innym podmiotom, ani nie opublikujemy go na stronie. Twój adres e-mail będzie przez nas przetwarzany zgodnie z zasadami przetwarzania danych osobowych (zobacz: RODO). Otrzyma go Burmistrz i/lub pracownicy merytoryczni, którzy posiadają wiedzę lub kwalifikacje potrzebne do udzielenia odpowiedzi. Po roku od zadania przez Ciebie pytania Twój adres e-mail zostanie przez nas skasowany i nie będziemy go przetwarzali.
  3. Twoje dane (imię, nazwisko lub pseudonim) wpisane w polu podpis zostaną wysłane do Burmistrza i/lub do pracowników UM Głogówek. Zostaną one skasowane po roku od zadania przez Ciebie pytania. Nie opublikujemy tych danych na stronie, ani nie przekażemy ich innym podmiotom. Będą przetwarzane na podobnej zasadzie jak Twój adres e-mail.
  4. Treść pytania jest publiczna. Zostanie ona wysłana do Burmistrza i/lub pracowników UM Głogówek. Zostanie zapisana też w bazie danych. Pytanie oraz odpowiedź zostaną odesłane na podany przez Ciebie adres e-mail i/lub zaprezentowane na stronie internetowej gminaglogowek.info. Nie podamy tam Twojego e-maila oraz podpisu.
  5. Wraz z wysłaniem pytania zostanie zapisany Twój adres IP (zapis w bazie danych strony gminaglogowek.info). IP zostanie skasowany najpóźniej po roku licząc od dnia zapisania go w bazie danych.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2020. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady