Logotyp strony

Stwórzmy razem strategię rozwoju gminy!

Rozpoczęły się prace diagnostyczne poprzedzające opracowanie kluczowego dla naszej wspólnoty dokumentu - „Strategii rozwoju gminy Głogówek na lata 2023-2030”. Zapraszamy do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety, która ma na celu zdiagnozowanie głównych problemów i potrzeb społeczno-gospodarczych oraz przestrzennych gminy.

Państwa opinie zostaną wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju i konkretnych inwestycji, aby lokalne działania były dostosowane do rzeczywistych potrzeb mieszkańców, a wsparcie kierowane do potrzebujących go obszarów.

„Strategia rozwoju gminy Głogówek na lata 2023-2030” zostanie wykorzystana przy ubieganiu się o dofinansowanie projektów w ramach Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.

Link do ankiety: https://ankieta.deltapartner.org.pl/sr_glogowek. Papierowe formularze są dostępne w Urzędzie Miejskim w Głogówku, gdzie po wypełnieniu można wrzucić je do urny.

Ankietyzacja potrwa od 13 września do 7 października.

Turystyka
Obraz - baner
EUPAP Logo
EUPAP Logo
Punkt potwierdzenia profilu
Punkt potwierdzenia profilu

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizuje Intytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

Na co wydajemy Twoje pieniądze


Zobacz

Aplikacja mobilna


Zobacz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2022. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady