Logotyp strony

Konsultacje społeczne projektu ustawy o OSP

Związek OSP RP organizuje konsultacje społeczne przedstawionego przez Komendę Główną PSP projektu ustawy o ochotniczej straży pożarnej. Odbędą się one w trybie on-line i tak też będą transmitowane (szczegóły techniczne zostaną wkrótce podane na stronie www.zosprp.pl).

Link do opracowania prawnego wspomnianego projektu ustawy o OSP: http://www.zosprp.pl/?q=content/ocena-prawna-projektu-ustawy. Problematykę zawartą w ww. dokumencie podzielono na 5 bloków tematycznych. Dyskusji nad każdym z bloków zostanie poświęcony osobny dzień konsultacji. Początek spotkań - godz. 17.00.

Harmonogram konsultacji:

  • Blok nr 1 - „Organizacja systemu ratowniczego” - poniedziałek 10 maja,
  • Blok nr 2 - „Sprawy organizacyjne OSP, mundur, statut” - wtorek 11 maja,
  • Blok nr 3 - „OSP - finansowanie nadzór, kontrola” - środa 12 maja,
  • Blok nr 4 - „Działalność społeczna OSP” - czwartek 13 maja
  • Blok nr 5 - „Dodatek do emerytur” - piątek 14 maja.

W spotkaniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 50 zgłoszonych osób. W przypadku większej liczby zgłoszeń zdecyduje losowanie. W celu wzięcia udziału należy wypełnić załączony formularz: https://forms.gle/FnFagEGQfTYfU96L6. Można się zgłaszać do dyskusji w kilku blokach tematycznych, nie później niż na 24 godziny przed rozpoczęciem. Uczestnicy otrzymają link do spotkania na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym.

Ogłoszenie
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2021. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady