Logotyp strony

W rytmie równości

Gmina Głogówek jest jednym z uczestników kampanii świadomościowej dotyczącej problematyki wykluczenia społecznego " W RYTMIE RÓWNOŚCI". Szczególna uwaga skierowana została na grupy społeczne narażone na dyskryminację - osoby z niepełnosprawnością i seniorów. Celem kampanii jest wzrost świadomości społecznej na temat włączenia społecznego tj. promocji społeczeństwa obywatelskiego i partycypacji społecznej a także podnoszenie wiedzy nt. problematyki osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

W trakcie realizacji kampanii zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych oraz warsztatach, podczas których uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób radzić sobie z wykluczeniem, gdzie można zgłosić swoje problemy jak aktywnie angażować się w działalność społeczną. Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały materiały edukacyjne i promocyjne.

W informatorze aktywnego mieszkańca znajdą Państwo informacje o zaangażowaniu partnerów i formach wsparcia dla osób narażonych na wykluczenie m.in. poprzez partycypację i aktywizację społeczności lokalnych, informacje między innymi o: organizacjach pozarządowych, radach dzielnic, wolontariacie, budżetach partycypacyjnych, inicjatywie lokalnej oraz inicjatywie uchwałodawczej.

Obrazy
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2021. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady