Logotyp strony

KOMUNIKAT - 22.10.2020 r

Rozwój sytuacji epidemicznej na terenie Gminy Głogówek pokazuje że na ten moment podejmujemy trafne decyzje odnośnie oświaty.

Dziś dochodzi jedna zmiana:

Szkoła Podstawowa w Twardawie - na dzień 23.10.2020 r. (piątek wprowadzono 5 godzinny czas pracy oddziału przedszkolnego bez wyżywienia i zawieszono na ten dzień obiad w szkole (obsługa na zwolnieniu lekarskim, braki kadrowe).

Reszta od wczoraj bez zmian:

OŚWIATA:

Informacje o zakłóceniach funkcjonowania:

Przedszkole Publiczne Nr 4 w Głogówku Oddział w Kierpniu do 23.10.2020 r. zawieszone zajęcia z powodu awarii pieca c.o wskutek podtopienia.

Informacje o zakłóceniach funkcjonowania ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną (po uzgodnieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Prudniku):

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Głogówku:

  • oddział IV-VI (dla uczniów z niepełnosprawności a intelektualna w stopniu lekkim) 14 uczniów
  • oddział VII-VIII (dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim) 12 uczniów
  • oddział IV – VII (dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną a w stopniu umiarkowanym) 8 uczniów

W okresie od 22 do 30 października zawieszone zostały zajęcia dla ww. oddziałów w trybie stacjonarnym, w tym okresie zajęcia są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Przedszkole Publiczne w Racławicach Śląskich Oddział we Wierzchu – w okresie do 23 października 2020 r. zawieszone zostały zajęcia w trybie stacjonarnym, w tym okresie zajęcia są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza z Oddziałem Przedszkolnym w Szonowie - w okresie od 22 do 30 października 2020 r. zostały zawieszone zajęcia w trybie stacjonarnym, zajęcia są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Powodem jest pojawienie się przypadków COVID wśród pracowników placówki.

INNE JEDNOSTKI: Bez zmian. Przypominamy, że bezpośredni kontakt w sprawie podatków możliwy jest tylko w godz. 8.00-10.00 w związku z poważnymi brakami kadrowymi w Urzędzie Miejskim w Głogówku.

Dziękujemy za wyrozumiałość

Plakat - epidemia koronawirusa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2020. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady