Logotyp strony

Komunikat z dnia 21.10.2020r.

To był dzień trudnych decyzji. Wszelkie decyzje o zmianach w funkcjonowaniu oświaty zostały podjęte przez Dyrektorów placówek po konsultacji z SANEPIDEM. Każda decyzja została podjęta po dogłębnej analizie sytuacji epidemiologicznej i z uwzględnieniem dobra dzieci, rodziców oraz całej kadry oświatowej. Nie jesteśmy zwolennikami zdalnego nauczania, ale niestety, powoli stajemy przed koniecznością ponownego wprowadzania tego rozwiązania u nas.

OŚWIATA:

Informacje o zakłóceniach funkcjonowania:

  • Przedszkole Publiczne Nr 4 w Głogówku Oddział w Kierpniu do 23.10.2020 r. zawieszone zajęcia z powodu awarii pieca c.o wskutek podtopienia.

️Informacje o zakłóceniach funkcjonowania ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną (po uzgodnieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Prudniku):

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Głogówku:

  • oddział IV-VI (dla uczniów z niepełnosprawności a intelektualna w stopniu lekkim) 14 uczniów
  • oddział VII-VIII (dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim) 12 uczniów
  • oddział IV – VII (dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną a w stopniu umiarkowanym) 8 uczniów

W okresie od 22 do 30 października zawieszone zostały zajęcia dla ww. oddziałów w trybie stacjonarnym, w tym okresie zajęcia są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

  • Przedszkole Publiczne w Racławicach Śląskich Oddział we Wierzchu – w okresie do 23 października 2020 r. zawieszone zostały zajęcia w trybie stacjonarnym, w tym okresie zajęcia są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza z Oddziałem Przedszkolnym w Szonowie – w okresie od 22 do 30 października 2020 r. zostały zawieszone zajęcia w trybie stacjonarnym, zajęcia są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Powodem jest pojawienie się przypadków #COVID wśród pracowników placówki.

INNE JEDNOSTKI

Bez zmian.

Przypominamy, że bezpośredni kontakt w sprawie podatków możliwy jest tylko w godz. 8.00-10.00 w związku z poważnymi brakami kadrowymi w Urzędzie Miejskim w Głogówku.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Plakat i informacja o osobach na kwarantannie
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2020. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady