Logotyp strony

Stan pogotowia przeciwpowodziowego

Od wtorku, od godziny 21.00 Zarządzeniem Burmistrz Głogówka na ternie Gminy Głogówek wprowadzony został stan pogotowia przeciwpowodziowego.

Sytuacja w Gmina Głogówek jest poważna, ale pozostaje pod kontrolą. Właśnie wróciłem z objazdu terenu - informuje Piotr Bujak, Burmistrz Głogówka. - Wciąż funkcjonujemy w warunkach alarmu powodziowego. Dziękuję wszystkim czuwającym strażakom z OSP z terenu naszej Gminy, Pracownikom Zakładu Komunalnego Głogówek oraz zespołowi Zarządzania Kryzysowego naszej Gminy za czuwanie i waszą pracę w trudnych warunkach.

Zapraszamy do śledzenia naszego oficjalnego profilu na portalu Facebook (Gmina Głogówek), na którym na bieżąco informujemy o sytuacji w regionie i stanie naszej rzeki.

Uwaga! Zalana została droga wojewódzka 417 w Racławicach Śląskich. Nie ma możliwości przejazdu odcinkiem Racławice Śląskie-Klisno. Objazd trasą przez Szonów, Tomice.

Racławice Śląskie - zalana została ul. Głubczycka
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2020. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady