Logotyp strony
  • UM Głogówek
    • Tutaj jesteś:
    • Strona główna
    • Aktualności
    • Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Głogówek w roku 2020 | Aktualności Gminy Głogówek

Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Głogówek w roku 2020

Gmina Głogówek podpisała z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu umowę dotacji na dofinansowanie zadania pn. „Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Głogówek w roku 2020”. Kwota dofinansowania przedsięwzięcia 24.549,90 zł

Plakat informujący o akcji usuwania azbestu, na zdjęciu robotnik usuwający niebezpieczne płyty

Gmina Głogówek w dniu 17.09.2020 r. podpisała z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu umowę dotacji na dofinansowanie zadania pn. „Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Głogówek w roku 2020”.

Kwota dofinansowania przedsięwzięcia wynosi 24.549,90 zł, w tym ze środków NFOŚiGW kwota 12.274,95 złotych oraz ze środków WFOŚiGW w Opolu kwota 12.274,95 złotych, co stanowi 100% kosztu kwalifikowanego zadania.

Beneficjentami końcowymi dotacji są właściciele nieruchomości, którzy złożyli wniosek o udzielenie dofinansowania na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Głogówek.

W wyniku realizacji zadania planowane jest osiągnięcie efektu rzeczowego i ekologicznego polegającego na unieszkodliwieniu nie mniej niż 39,01 Mg odpadów zawierających azbest.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2020. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady