Logotyp strony
  • UM Głogówek

Nowa strona Urzędu Miejskiego w Głogówku

Kolejny raz dotrzymujemy słowa. Uruchamiamy dla Was całkiem nową stronę internetową naszej gminy.

Dzień dobry. Jak to fajnie powitać Państwa na naszej nowej stronie internetowej. To kolejny przykład tego, że dotrzymujemy słowa. Obiecywaliśmy, że stworzymy witrynę, która nie tylko będzie ładne, czytelna i nowoczesna, ale przede wszystkim będzie dostarczać wszystkim najważniejszych i sprawdzonych informacji dotyczących naszej gminy.

W pierwszej kolejności opracowaliśmy całkiem nowy projekt graficzny i przenieśliśmy treści oraz zdjęcia z poprzedniej witryny (jest ona jeszcze dostępna przez kilka dni). Nową stronę dostosowaliśmy do smartfonów i tabletów. Działa ona poprawnie na wszystkich komputerach, a nawet na nowoczesnych telewizorach czy konsolach. Dodatkowo uruchomiliśmy wydajny serwer dzięki czemu nasza strona będzie działała jeszcze szybciej.

Uszeregowaliśmy informacje i lepiej pogrupowaliśmy je do zakładek. Polecamy m.in. informacje o zrealizowanych projektach i inwestycjach. Zmieniliśmy zakładkę kontaktową: nie tylko prezentowane są telefony do pracowników Urzędu, ale dodaliśmy wyszukiwarkę. Wzory formularzy to dział, w którym znajdują się wszystkie dokumenty do pobrania on-line (w jednym miejscu z podziałem na kategorie). Dodano nowe informacje o sołectwach i sołtysach, o zabytkach i dużo więcej (m.in. kilkaset zdjęć do galerii). Najlepiej jak sami Państwo zobaczycie, co się zmieniło.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną. Koniecznie proszę dodać ją do ulubionych. Polecamy także oficjalny profil Gminy Głogówek na Facebooku.

Obrazy
Wszelkie prawa zastrzeżone. Głogówek 2020. Webdesing / programming: WebInspiracje

Przszukaj naszą stronęSchowaj wyszukiwarkę

Szanowni czytelnicy. Zobaczcie jak szanujemy waszą prywatność. Przeczytaj politykę prywatności i politykę cookies lub zaakceptuj zasady